Ermal Fejzullahu dhe Ariana me pushime në Como të Italisë

Mediale Vip

Ermal Fejzullahu dhe Ariana me pushime në Como të Italisë

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 06:22
Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu

Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, është duke shijuar disa ditë me familjen në Itali.

Ai po kalon një kohë të mirë bashkë me partneren e tij, influencuesen e njohur, Ariana Fejzullahu në Como.

Ka qenë bukuroshja që ka shpërndarë disa imazhe në rrjete sociale, ku në njërin prej tyre shfaqet krah bashkëshortit.

Image
Instagram

Të njëjtit shfaqen në humor të mirë në krahët e njëri-tjetrit, gjersa janë shfaqur me plot stil.

Ermali nga ana tjetër këtë vit po ashtu ka qenë shumë i angazhuar me mbrëmje e koncerte.

Image
Ermal Fejzullahu dhe Ariana Fejzullahu

Veç kësaj, artisti nuk ka lënë anash projektet e reja dhe bashkëpunimet e ndryshme muzikore.

34-vjeçari vlen të ceket se i ka qëndruar besnik stilit të tij muzikor që nga fillimi i karrierës. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat