Trixa reagon pas nisjes së BBV Kosova

Mediale Vip

Trixa reagon pas nisjes së BBV Kosova

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 15:06
Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj ka reaguar pas nisjes së “Big Brother VIP Kosova”, me një status në Twitter.

Këngëtarja është shprehur se i pëlqen atmosfera e mirë që është krijuar me banorët në shtëpi por nuk është e sigurtë ‘sa do zgjasë’.  Ajo shpreson që banorët të japin një shembull të mirë për publikun dhe i uron suksese.

“Po e pëlqej atmosferën e mirë në shtëpi. Të shohim sa do të zgjasë. Po shpresoj vërtet që të gjithë në atë shtëpi të japin një shembull të mirë për të gjithë jashtë. Suksese”, shkruan Beatrix.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat