Ariana shkrep këtë imazh në banjo

Mediale Vip

Ariana shkrep këtë imazh në banjo

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 06:23
Ariana Fejzullahu

Ariana Fejzullahu këto ditë po kalon në Zvicër, duke vizituar vende të ndryshme dhe pozuar me shumë imazhe tërheqëse.

Ajo për ndjekësit gjithmonë mundohet që të jetë afër dhe nuk mungon edhe në lajmet rozë.

Në një imazh të fundit, shihet nga hapësira e banjos dhe sa shumë shkëlqen edhe në këtë gjendje.

Theksojmë, ajo dhe Ermali janë prindër të lumtur të katër fëmijëve.

Image
Ariana Fejzullahu
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat