Banorët e shtëpisë i urojnë ditëlindjen nënës së Stresit

Mediale Vip

Banorët e shtëpisë i urojnë ditëlindjen nënës së Stresit

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 13:25
Banorët e shtëpisë

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova kanë uruar nënën e Stresit me rastin e ditëlindjes së saj.

Ishte Alisa ajo e cila iu drejtua kamerave për ta uruar zonjën.

Ndërsa Lugati, Shota, Edoni si dhe Stresi iu bashkuan asaj duke kënduar këngën e ditëlindjes.

Pasi ata përfunduan këngën filluan duartrokitjet edhe nga pjesa tjetër e banorëve të shtëpisë, të cilët po ashtu uruan nënën e Stresit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat