Arditi e Shkurta debatojnë ashpër

Mediale Vip

Arditi e Shkurta debatojnë ashpër

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 13:24
Foto nga vendngjarja

Shkurta dhe Arditi po qëndrojnë së bashku. Ata kanë filluar të debatojnë. Shkurta ia mbyllë gojën Arditit. Ky i thotë se “s’ki nevojë me ma mbyllë gojën”. “Për ty...

Shkurta dhe Arditi po qëndrojnë së bashku.

Ata kanë filluar të debatojnë.

Shkurta ia mbyllë gojën Arditit.

Ky i thotë se “s’ki nevojë me ma mbyllë gojën”.

“Për ty e kam mos fol fjalë pa lidhje”, shton Arditi.

Ajo i thotë qa po çartesh.

Shihni videon e plotë:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat