Çfarë shkruhet për reperin? Mediat serbe “shpërthejnë” ndaj Don Xhonit

Mediale Vip

Çfarë shkruhet për reperin? Mediat serbe “shpërthejnë” ndaj Don Xhonit

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 15:02
Don Xhon

Ende po përflitet për ndeshjen Zvicër-Serbi. Së fundmi, mediat serbe kanë vënë në shënjestër reperin e njohur Don Xhoni.

Një artikull shkruan për reperin; konkretisht kur Don Xhoni shfaqet në një nga koncertet e tij dhe shan serbët teksa publiku e shoqëron.

“Skandal pas ndeshjes Serbi – Zvicër: Reperi shqiptar shau nënat e serbëve në mënyrën më brutale gjatë performancës”, shkruhet në një nga titujt.

Xhonatan Isufi ose ndryshe i njohur si Don Xhoni është sërish në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ai është gjobitur me dy mijë euro për armëmbajtje pa leje.

Reperi gjatë fjalës së tij tha se është ndjerë shumë i penduar.

“Ndihem shumë i penduar dhe shpresoj të mos ndodhë më kurrë”,– ka thënë reperi.

Reperi është akuzuar për veprën penale “Mbajtja në pronësi, kontroll ose posedim të paautorizuar të armëve”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat