Mozziku harron që Getinjo është futur në BBVK

Mediale Vip

Mozziku harron që Getinjo është futur në BBVK

Më: 7 dhjetor 2022 Në ora: 15:04
Mozzik- Getinjo

Reperi i njohur nga Kosova, Getinjo tashmë është banor i shtëpisë së famshmë “Big Brother Vip Kosova”.

Vëllau i tij, Mozzik si duket ende nuk është mësuar pa praninë e vëllait të madh, Getinjos në shtëpi.

Reperi është shfaqur në një fotografi të realizuar krah Getinjos por nga ekrani më pas tregoi ndodhin për fansat.

Përmes një statusi në InstaStory ai ka shkruar duke qeshur:“Që tri herë pe nxo veten tu i shkru në watsap Getit”.

Kujtojmë se Getinjo është banori i parë që është futur në shtëpinë e BBVK-së, për të garuar për çmimin final 200 mijë euro.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat