Pas ndarjes nga Fero, Arbenita Ismajli nuk i kursen fotot “hot”

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Fero, Arbenita Ismajli nuk i kursen fotot “hot”

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 06:34
Arbenita Ismajli

Modelja e njohur Arbenita Ismajli së fundmi ka publikuar një video në të cilën ka vënë në pah linjat trupore.

E veshur me një fustan të bardhë ajo duket tejet joshëse.Rezultatin e formave të përkryera trupore duket se e ka arritur pas ushtrimeve të vazhdueshme në palestër.

Pas lajmeve se janë ndarë, reperi Fero Fera  u shpreh me nota tallëse dhe ironike gjatë një ‘Live’ në  Instagram se Arbenita Ismajli e ka lënë dhe po vuan shumë për këtë gjë.

Mirëpo pas reagimit të reperit duket se modelja e ka thumbuar publikisht babain e vajzës së saj. Arbëenita publikoi një pjesë nga intervista virale e këngëtares Cher, teksa shprehet që meshkujt nuk janë aspak të rëndësishëm në jetën e tyre.

Çifti kanë dhe një vajzë. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat