Rrëfimi prekës i Princit Harry për nënën: Kishte gjithmonë stres

Mediale Vip

Rrëfimi prekës i Princit Harry për nënën: Kishte gjithmonë stres

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 10:07
Princesha Diana me femijet

Princ Harry ka ndarë kujtimet e fëmijërisë së tij në dokumentuarin e publikuar në Netflix.

Djali i mbretit Charles dhe princeshës Diana e nis pozitivisht, por gjithashtu thotë se në familje kishte shumë stres, transmeotn Indeksonline.

Ky është mesazhi:

“Mbaj mend që fëmijëria ime ishte e mbushur plotë me të qeshura, lumturi dhe aventura, unë nuk kam shumë kujtime me nënën time por gjithmonë e kujtoj buzëqeshjen e saj. Shumica e kujtimeve të mija janë në aparate fotografike. Gjithmonë ka pasur presion publike dhe kamerat ishin të nevojshme. Kishte stres dhe i pashë lotët në fytyrën e nënës sime”.

Harry thotë se nëna e tij është përpjekur gjithmonë që t’i mbrojë fëmijët e saj. Fotografia më poshtë tregon që Diana ishte një nënë mjaftë e përkushtuar

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat