Lugati rrëfehet, flet për gruan e tij me aftësi të kufizuara

Mediale Vip

Lugati rrëfehet, flet për gruan e tij me aftësi të kufizuara

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 10:20
Lugati

Spektakli i “Big Brother Vip Kosova”, tashmë ka filluar dhe banorët e shtëpisë më të famshme janë familjarizuar me njëri-tjetrin ku nuk mungojn diskutimet e ndryshme në mes tyre.

Njëri ndër banorët i cili është pjesë e shtëpisë është edhe këngëtari kontrovers, Gjon Karrica i njohur ndryshe me nofkën skenikë si Lugati.

Gjatë një bisede me banorët, Lugati ka rrëfyer më shumë rreth jetës së tij private ku ka rrëfyer sakrificat e tij ndaj familjes.

Ai ka folur për djalin e tij dhe bashkëshorten ku ndër të tjera ka treguar se bashkëshortja e tij është me aftësi të kufizuar.

“Grun e kam me një kujdestare, sepse është me një handicap. Kjo ka qenë sakrifica më e madhe për mua”, thotë Karrica i njohur ndryshe si Lugati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat