Shota:Të pasurit janë ‘ciciashë’

Mediale Vip

Shota:Të pasurit janë ‘ciciashë’

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 15:40
Aktorja e njohur Shota Baraliu

Aktorja e njohur Shota Baraliu tashmë është një nga banoret e shtëpisë së BBVK-së.

Gjatë një bisede në oborrin e shtëpisë, Shota ka folur rreth dy kategorive të njerëzve, atyre që qëndrojnë shumë mirë ekonomikisht dhe atyre që janë të varfër.

“Këta që kanë shumë para, janë shumë ‘ciciasha’, nuk e di pse e kam këtë mendim”, ka thënë ajo.

“E nëpër fshatra ka njerëz që janë të varfër, shpirtin ta qesin në tavolinë, ata nuk kanë mundësi me të ble, por të qesin flija, të bëjnë pitë, të gjitha gjërat që i kanë në shtëpi t’i qesin përpara”, ka shtuar Shota.

Ndërsa, sipas Shotës, kur – “shkon të pasaniku, me një kafe, një gotë verë ose një gotë raki, dhe mirëupafshim”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat