Fejohet ish konkurrenti i “Për’puthen”

Mediale Vip

Fejohet ish konkurrenti i “Për’puthen”

Më: 8 dhjetor 2022 Në ora: 16:51
Beart Rexhepi

Ka pak muaj prej kur Beart Rexhepi ka zbuluar se është në një lidhje.

E si duket së fundi ai i ka dhënë fund beqarisë.

Bearti i ka propozuar martesë të dashurës së tij.

Këtë ai e ka ndarë edhe në profilin e tij në ‘Instagram’.

“Ajo tha po”, ka shkruar Bearti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat