Pas ditëlindjes së parë të Marget, Marina Vjollca ndan fotot në rrjete sociale

Mediale Vip

Pas ditëlindjes së parë të Marget, Marina Vjollca ndan fotot në rrjete sociale

Më: 9 dhjetor 2022 Në ora: 08:41
Marina Vjollca dhe e bija e saj

Vajza  e Marinës dhe Getoarit, Marget festoi ditëlindjen e saj të parë me 24 Nëntor.

Marina  së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa pamje të veçanta nga festa e ditëlindjes së të bijës.

“Të kombinuar ne të tre. Marget. Ditëlindja e parë 24 nëntor”, ka shkruar Marina. Ata shfaqen të veshur në nuancat e ngjyrës vjollcë, teksa janë kombinuar me njëri-tjetrin.

Marina Vjollca publikon foton e fundit të shtatzanisë. Ajo që bie në sy është fakti që moderatorja ka pozuar nudo duke qenë se njihet si një nga personazhet që më së shumti, ruhet për imazhin e saj nuk ekspozohet shumë ekstravagante në rrjetet sociale apo në daljet e saj publike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat