Kështu e quan Engjellusha Salihu kunatën e saj

Mediale Vip

Kështu e quan Engjellusha Salihu kunatën e saj

Më: 20 janar 2023 Në ora: 07:58
Engjellusha Salihu

Siç është thënë disa herë, vajzat e këngëtares Shyhrete Behluli kanë një marrëdhënie të shkëlqyer me nusen e vëllait.

Ato me Leartën duken më shumë si motra, sesa si kunata.

Njejtë edhe Learta shumë shpesh e ka shprehë konsideratën e madhe që ka për kunatat dhe vjehrrën e saj.

Ajo e ka cilësuar si nënë.

Siç kuptojmë, Engjellusha e quan Learten “Sisi”, që do të thotë motër.

Image
Engjellusha Salihu dhe Learta
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat