“Dancing’s Done”, kënga më e re nga Ava Max

Mediale Vip

“Dancing’s Done”, kënga më e re nga Ava Max

Më: 24 janar 2023 Në ora: 21:29
Ava Max

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, ka publikuar ditë më parë projektin e ri muzikor.

“Dancing’s Done” titullohet kënga e saj e radhës, të cilën e ka shoqëruar me një video, në kuadër të albumit të saj të ri.

Kjo tashmë është publikuar në të gjitha platformat muzikore përfshirë edhe kanalin, YouTube.

Artistja, emri i vërtetë i së cilës është Amanda Ava Koçi, vjen me një interpretim të mrekullueshëm në prurjen me plot ritëm.

Ajo po vazhdon të korrë suksese të jashtëzakonshme dhe të jetë mjaft e pëlqyer në tregun ndërkombëtar.

E njëjta edhe në vitin që lamë pas ishte e përfshirë në disa ceremoni, e madje u nderua edhe me çmime.

Biondja u nominua për çmime në “MTV Europe Music Awards”, “Los 40 Music Awards”, “MTV Video Music Awards”, dhe “People’s Choice Awards”.

Autorja e “Sweet but Psycho” fitoi dy çmime në mbrëmjen më të madhe të ndarjes së çmimeve të muzikës në Spanjë, “Los 40 Music Awards”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat