Modelja e njohur fanse e David Beckham: Jam rritur në epokën e tij dhe e admiroj

Mediale Vip

Modelja e njohur fanse e David Beckham: Jam rritur në epokën e tij dhe e admiroj

Më: 26 janar 2023 Në ora: 06:51
Veronika Rajek dhe David Beckham

Modelja sllovake, Veronika Rajek, ka folur për admirimin e saj për legjendën angleze të futbollit.

26-vjeçarja është rritur në Sllovaki dhe karrierën si modele e ka nisur në Evropë, ndërsa në muajt e fundit është bërë e famshme në Shtetet e bashkuara në Amerikës.Në një intervistë për The Sun, ajo ka treguar për admirimin që ka për ikonën angleze të futbollit, David Beckham.

“Dashuria ime e fëmijërisë ka qenë David Beckham dhe mendoj se ai është futbollisti më i mirë ndonjëherë. Jam rritur në epokën e tij dhe e admiroj. E dua gjithë familjen Beckham – më pëlqen stili i Victorias”.

Nga epoka e re, është vërtet vështirë të zgjedhësh ndërmjet Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit, sepse të dy janë të mrekullueshëm, por të ndryshëm”. “Nuk shikoj aq shumë futboll, por mendoj se të dy janë GOAT (më të mirët e të gjitha kohërave)”, është shprehur bukuroshja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat