Një vit pas publikimit – Beatrix Ramosaj rikujton këngën që ia dedikoi Donald Veshajt

Mediale Vip

Një vit pas publikimit – Beatrix Ramosaj rikujton këngën që ia dedikoi Donald Veshajt

Më: 27 janar 2023 Në ora: 17:54
Beatrix Ramosaj dhe Donald

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj u përfshi në një histori të komplikuar dashurie me aktorin Donald Veshaj.

Dyshja u bën pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Albania dhe aty krijuan një romancë që ishte jetëshkurtër, por kjo mjaftoi që pas daljes nga shtëpia e famshme Beatrix t’ia dedikonte një këngën partnerit të saj të atëhershëm.

Kënga mban titulli “Faj” dhe sot ka shënuar një vjetorin e publikut të cilin e ka rikujtuar këngëtarja në një postim në InstaStory.

Image
Postimi i Beatrix Ramosaj

“Faj mbush plot 1 vjeç sot”, ka shkruar Beatrix në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë që pas përfundimit të rrugëtimit, Donaldi i cili doli i dyti në finale e BBVA u ndan nga Beatrix dhe pas përpjekjeve u rikthye në krahët e moderators, Bora Zemani.

Dyshja edhe aktualisht po vazhdojnë të shijojnë lidhjen e tyre ndërsa Beatrix pas daljes nga Big Brother VIP Albania e ka mbajtur jetën private larg syrit të publikut. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat