Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

Mediale Vip

Xhonatani largohet nga shtëpia e Big Brother

Më: 28 janar 2023 Në ora: 23:57
Xhonatani

Xhonatani është konkurrenti që ka lënë shtëpinë e Big Brother mbrëmjen e sotme.

Gara e tij nuk zgjati shumë, pasi u dërgua në nominim për shkeljen e rregullave.

Pasi i dha Oltës informacione nga jashtë kur hyri në shtëpi.

Në nominim mbrëmjen e sotme ishin edhe Luizi, Efi dhe Armaldo.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat