Ndjenja të vërteta apo një lojë? Kiara i vë vulën marrëdhënies me Luizin me deklaratën e fundit

Mediale Vip

Ndjenja të vërteta apo një lojë? Kiara i vë vulën marrëdhënies me Luizin me deklaratën e fundit

Më: 2 shkurt 2023 Në ora: 13:52
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli

Kiara Tito mbrëmjen e djeshme vendosi që të bënte një hap mjaft të rëndësishëm në raportin e saj me Luiz Ejllin. Gjatë dasmës që u zhvillua në kuadër të lojës, moderatorja i dhuroi këngëtarit puthjen që ai me zor e priste.

Por a është penduar që e bëri një veprim të tillë? Këtë pyetje ia ka bërë Luizi teksa ishte i shtrirë në krevatin e saj.

Pjesë nga biseda:

Luizi: A je penduar?

Kiara: Jo

Luizi: E kam prej mend

Kiara: Jo

Luizi: Fare?

Kiara: Fare

Luizi: E kam prej mend për Zotin

Kiara: Edhe sikur nesër të mbarojë kjo gjë, për aq kohë sa unë e ndjeva dhe e bëra se e ndjeva vërtetë, nuk pendohem asnjëherë. U ndjeva me të vërtetë shumë mirë. E ndjeva me shpirt, jo kot momentale.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat