Sali Berisha i uron ‘martesën’ Luizit me Kiarën

Mediale Vip

Sali Berisha i uron ‘martesën’ Luizit me Kiarën

Më: 3 shkurt 2023 Në ora: 11:44
Sali Berisha

Ish kryeministri Sali Berisha ka uruar këngëtarin Luiz Ejlli për zyrtarizimin e lidhjes së tij me moderatoren Kiara Tito në Big Brother Vip.

Mrëmjen e sotme në emisionin Opinion analisti Lorenc Vangjeli tha se ishte më e lehtë të puthte Luizi Kiarën se të takohen Berisha me Alibeajn.

Në këtë moment Berisha mori disa sekonda për t’i uruar çiftit dashurinë e tyre. Ai mohoi të ketë shkruar një letër për këngëtarin, ashtu sikurse ka qarkulluar në media prej disa kohësh.

Pjesë nga biseda në studio:

Lorenc Vangjeli: Më kollaj u puth Luizi dhe Kiara se sa takoheni ju dhe Alibeaj

Sali Berisha: Të trashëgohen njëherë dhe jetë të lumtur çiftit.

Lorenc Vangjeli: I ke shkruar një letër Luizit?

Sali Berisha: Jo nuk i kam shkruar një letër sepse secili ka diellin e vet. Urimi për martesën është gjëja më normale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat