Elvana Gjata ndan me ndjekësit foton e fëmijërisë me rastin e 36-vjetorit të lindjes

Mediale Vip

Elvana Gjata ndan me ndjekësit foton e fëmijërisë me rastin e 36-vjetorit të lindjes

Më: 4 shkurt 2023 Në ora: 06:12
Elvana Gjata

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata vazhdon të publikoijë urimet që ka marrë nga miqtë dhe ndjekësit e saj të cilët janë të panumërta në këtë 36-vjetor të lindjes.

Këngëtarja vazhdon të ndajë lajmin e bukur me ndjekësit e saj nëprmjet postimit të disa fotove në rrjete sociale ku thotë se feston 36-vjetorin e lindjes. 

Ajo ka shpërdarë në instastory disa prej urimeve te veçanta të miqve të saj si dhe të personazheve të njohur për publikun të cilët e kanë uruar si Valdrin Sahiti.

Këngëtarja është një ndër artistet më të suksesshme në estradën shqiptare ku numëron plot dhjetëra hite me miliona klikime në “Youtube”, madje e cilësuar dhe si ‘Diva e skenës.

Image
Elvana Gjata
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat