“A të pëlqen Melisa?”, kush e pyet Blastën

Mediale Vip

“A të pëlqen Melisa?”, kush e pyet Blastën

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 11:41
BBVK

Mbrëmë Mbresa dhe Juliana kanë biseduar me Blastën për Melisën, banoren tjetër të Big Brother Vip Kosova.

Mbresa dhe Juliana e pyetën Blastën:

“A të pëlqen Melisa?”.

Blasta ua ktheu: “Çfarë është kjo pyetje?”.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat