Ekspozon bizhuteritë prej diamanti në Arabinë Saudite, Georgina Rodriguez mahnit me look-un e saj

Mediale Vip

Ekspozon bizhuteritë prej diamanti në Arabinë Saudite, Georgina Rodriguez mahnit me look-un e saj

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 07:06
Georgina Rodriguez

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez ndodhet në dunat saudite së bashku me fëmijët e saj dhe të futbollistit.

Ajo që bie në sy është look-u dhe bizhuteritë prej diamanti të modeles.

Duke mbajtur dorën e një prej vajzave të vogla, 29-vjeçarja nxori në pah një diamant të madh në gishtin e unazës.

Ajo gjithashtu kishte vendosur një byzylyk luksoz argjendi dhe një orë super të shtrenjtë.

Të gjitha këto foto i ka postuar vetë Georgina në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat