Arjola Demiri e zbulon dashurinë e saj të vërtetë!

Mediale Vip

Arjola Demiri e zbulon dashurinë e saj të vërtetë!

Më: 8 shkurt 2023 Në ora: 16:49
Arjola Demiri

Aktorja Arjola Demiri, tha se e ka gjetur dashurinë e vërtetë përmes një kënge.

Në videon e postuar ajo po dëgjonte “dashuria e vërtetë jam unë”.

“Jam plotësisht dakord”,ka shkruar aktorja në mbishkrim duke e thënë se dashuria e vërtetë është vetja e saj.

Ajo dukej në top formë duke buzëqeshur teksa pranoj mijëra pëlqime dhe komente pozitive.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat