E pazakonta ndodh LIVE në studio, moderatorja e njohur sulmohet nga gjarpri

Mediale Vip

E pazakonta ndodh LIVE në studio, moderatorja e njohur sulmohet nga gjarpri

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 10:33
Rudina Magjistari

Rudina Magjistari ka përjetuar një moment të frikshëm në emisionin e saj "Rudina", ku të ftuar kishte një veteriner.

Rudina u afrua të prekte gjarprin që i ftuari mbante në duar, por nuk e priste që ai do e sulmonte.

Rudina bërtiti dhe u zmbraps menjëherë e frikësuar.

Por më pas situata kaloi me të qeshura.

Video KETU

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat