Era Istrefi lajmërohet nga një vend ekzotik: Qaty ku s’je ti

Mediale Vip

Era Istrefi lajmërohet nga një vend ekzotik: Qaty ku s’je ti

Më: 9 shkurt 2023 Në ora: 12:12
Era Istrefi

Këngëtarja Era Istrefi ka “ngritur temperaturat” në internet.

Ajo është zhveshur në bikini dhe fotot provokuese i ka postuar në Instagramin e saj, ku e ndjekin 1,5 milion veta.

Këngëtarja nuk ka zbuluar vendin ekzotik.

“Qaty ku s’je ti”, ka shkruar ajo, duke përdorur një “slang” nga vendlindja e saj, Prishtina.

Era ka treguar format e saj perfekte, duke marrë mijëra komente nga ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat