Artani: Nëse fitoj menxi s’pres me i nda të mirat me të tjerët

Mediale Vip

Artani: Nëse fitoj menxi s’pres me i nda të mirat me të tjerët

Më: 15 mars 2023 Në ora: 19:28
Artani dhe Shota

Artani dhe Shota kanë biseduar për mundësinë e fitimit të Big Brother Vip Kosova nga ai.

Ai tha se nëse fiton do të ndihmojë  njerëzit që janë në nevojë me paratë që do të fitojë nga BBVK.

“Mua në familje më kanë mësuar që t’i ndajë të mirat me të tjerët, që të mos bëhem egoist”.

“E nëse fitoj menxi s’pres, po të tregoj për t’i ndarë të mirat me të tjerët”, ka thënë Artani.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat