Me një paraqitje provokuese para pasqyrës, Flaka Krelani ekspozon linjat e tonifikuara të trupit

Mediale Vip

Me një paraqitje provokuese para pasqyrës, Flaka Krelani ekspozon linjat e tonifikuara të trupit

Më: 19 mars 2023 Në ora: 19:30
Flaka Krelani

Këngëtarja e njohur shqiptyare, Flaka Krelani, ka tash e sa kohë që është shpërngulur jashtë vendit.

Artistja nga Gjakova prej gati tri vitesh ka zhvendosur jetën e saj të përtej oqeanit, duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive për ndjekësit e saj përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi apo video nga jeta e përditshme.

Së fundmi, interpretuesja e hitit “Krejt çka ke s’je” publikoi një video mjaft provokuese për fansat e saj në Instagram.

Ajo shihet duke xhiruar veten para pasqyrës, e veshur me një fund të bardhë plot shkëlqim dhe një reçipetë në pjesën e sipërme, e cila vë në pah gjoksin e saj të bollshëm.

Flaka shquhet për linjat e saj të tonifikuara të trupit, për të cilat kujdeset që të ndjek me rregull ushtrimet në palestër.

Këngëtarja Krelani përndryshe ka kohë pa sjell ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat