Kida publikon këngën e re “Leje”

Mediale Vip

Kida publikon këngën e re “Leje”

Më: 20 mars 2023 Në ora: 08:23
Kida

Artistja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi – Kida, ka sjell sot në mesnatë këngën e re.

“Leje” mban titullin ky projekt që e ka kthyer këngëtaren pas disa muajve në skenë.

Teksti është shkruar nga Rron Kai, kurse i njëjti është përkujdesur edhe për melodinë bashkë me Kidën.

Producimi i kësaj kënge ndërkohë u realizua nga Deda Music me masterizim dhe miksim të Deard Sylejmanit.

Videoja i është besuar produksionit ‘Sekuencë’.

Besohet që projekti do të pritet mirë edhe nga publiku dhe fansat e Kidës, pasi për pak orë ka grumbulluar mijëra klikime.

Latifi në anën tjetër këtë kohë ka qenë shumë i angazhuar me mbrëmje e koncerte.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat