5 rregullat e shtëpisë së Madonës, ylli i popit pozon para kamerës dhe tregon se çfarë duhet të bëjnë ajo dhe fëmijët e saj

Mediale Vip

5 rregullat e shtëpisë së Madonës, ylli i popit pozon para kamerës dhe tregon se çfarë duhet të bëjnë ajo dhe fëmijët e saj

Më: 20 mars 2023 Në ora: 18:28
Madonna

Ji i lumtur me atë që ke” është një nga pesë “rregullat e shtëpisë” që duhet të ndjekin fëmijët e “mbretëreshës së popit” Madonna.

Ylli në postimin e saj të fundit në Instagram teksa mbante një shenjë, ndau pesë rregulla të thjeshta shtëpiake që dëshiron që të gjithë në shtëpi t’i ndjekin.

Lista përfshinte rregulla të sjelljes pozitive që u kujtonin fëmijëve të saj të “buzëqeshnin” dhe “të dëgjojnë të tjerët”. Gjithashtu “të jenë të kënaqur me atë që kanë” dhe të jenë “të sjellshëm”.

Image
Madonna

Këngëtarja ka katër vajza dhe dy djem, Lourdes Leon, Rocco Ritchie, David Banda, Mercy James, si dhe binjakët Stella dhe Eclair Ciccone.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat