Shota eskalon ndaj Xhulit: I ke pas pretendimet me qenë reklamë në një letër të miellit

Mediale Vip

Shota eskalon ndaj Xhulit: I ke pas pretendimet me qenë reklamë në një letër të miellit

Më: 20 mars 2023 Në ora: 23:09
Xhuli

Xhuli dhe Shota kanë vazhduar debatet sërish edhe në Post Big Brother Kosova.

Derisa tema e tyre ishte mosfitorja e Xhulit dhe pretendimet e saj për fitoren e cmimit të madh.

Ishte Shota e cila eskaloi duke i thënë Xhulit se pretendimi i saj për fitore ishte një reklamë në një letër të miellit.

“Ti se ke fitu cmimin se se ke fitu ate cmim, i ke pas pretendimet me qenë reklamë në një letër të miellit”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat