Artani, Xhulianës: Ti je shembulli më i keq, ofendove popullin shqiptar

Mediale Vip

Artani, Xhulianës: Ti je shembulli më i keq, ofendove popullin shqiptar

Më: 20 mars 2023 Në ora: 23:36
Artani

Artani dhe Juliana Nura sonte kanë debatuar edhe në Post Big Brother Vip Kosova.

Në një moment, Juliana i tha ish-banorit se e kishte bërë të ndihej keq sa ishin në Big Brother Vip Kosova, duke i thënë se e kishte ofenduar.

Më pas Artani ia ktheu duke i thënë:

“Ti je një grua që e ke ofenduar të gjithë popullin shqiptar, ti je shembulli më i keq i të gjithë shqiptarëve”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat