Shota: Nuk jam Rambo as Bruce Lee me rreh njerëz

Mediale Vip

Shota: Nuk jam Rambo as Bruce Lee me rreh njerëz

Më: 21 mars 2023 Në ora: 00:58
Shota

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Shota Baraliu, ka folur për disa akuza që janë thënë për të.

Ajo ka thënë se nuk e ka rrahur kurrë asnjë grua, dhe nuk njihet për këtë gjë.

“E vetmja femër që ka thënë që unë e kam rrahur një grua jashtë, kjo është e vetmja grua që i ka thënë Vivit se nuk ka shtëpi ku të shkojë kur të dalë jashtë, kjo është Xhuli”.

“Unë nuk njihem si Rambo apo Bruce Lee që të rrehu njerëz”, ka thënë Baraliu

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat