Pique habit në intervistën e parë pas ndarjes nga Shakira: Jam i lumtur për atë që bëra

Mediale Vip

Pique habit në intervistën e parë pas ndarjes nga Shakira: Jam i lumtur për atë që bëra

Më: 22 mars 2023 Në ora: 11:06
Pique- Shakira

Viti i kaluar i Gerard Pique është karakterizuar nga ndarja e tij nga Shakira. Gjatë muajve të fundit, të dy kanë bërë disa paraqitje publike të diskutueshme, veçanërisht kolumbianja, e cila i ka kushtuar këngët e saj të fundit për të sulmuar babanë e fëmijëve të saj. Mirëpo, ish-mbrojtësi i Barcelonës nuk duket të jetë i prekur, siç është shprehur në një intervistë.

“Jam shumë i lumtur. Ka pasur ndryshime në jetën time dhe kam qenë në gjendje të ruaj lumturinë time”. 

Në fakt, ai thotë se aktualisht po bën atë që do dhe se në çdo moment dëshiron të jetë i vërtetë me veten. Pavarësisht kritikave që ka marrë për tradhëtinë ndaj Shakirës me Clara Chia, të dashurën e tij aktuale.

“Njerëzit për të cilët dhe njerëzit që dua janë ata që më njohin mua. Nuk më intereson askush tjetër”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat