Olta flet hapur për Luizin: Të rrijë ai me Kiarën, s’më plas se iki në Bali

Mediale Vip

Olta flet hapur për Luizin: Të rrijë ai me Kiarën, s’më plas se iki në Bali

Më: 22 mars 2023 Në ora: 11:59
Olta

Olta Gixhari duket se e ka tepruar me alkoolin pas spektaklit të mbrëmjes së shkuar.

Në një moment teksa qëndronte në suitë me Dean, kjo e fundit i puthi këmbën ndërsa Olta e puthi në buzë.

Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: “Duhet të iki unë tani”, por vajzat e kaluan me të qeshur.

Më pas, teksa komentonin deklaratat e Luizit se do të linte shtëpinë, Olta tha se janë në një garë dhe s’ka pse bën paralajmërime të tilla.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat