Olta nuk njeh më limite, bëhet 'tap' brenda shtëpisë së "BBVA"

Mediale Vip

Olta nuk njeh më limite, bëhet 'tap' brenda shtëpisë së "BBVA"

Më: 22 mars 2023 Në ora: 19:47
Olta Gixhari dhe Dea Michel

Nata e mbrëmshme duket se do të jetë e paharrueshme për Oltën dhe kjo për shkak të zhvillimeve që ka patur spektakli por edhe sepse aktorja zgjodhi të dehej. Teksa ishte në suitë sëbashke me Dean, Olta ka thënë një sërë ofendimesh adresuar Luizit.

Fjalët e saj janë bërë virale në rrjet. Nuk dihet nëse citimin e mëposhtëm e ka për Luizin apo për ndonjë banorë tjetër të shtëpisë, ama një gjë që është e sigurt, është fakti që një natë më parë Olta nuk ka qenë fare vetëvetja.

“Po mua të më haj bythen, të më nxjerri mua ai?

Ca do më nxjerri mua ai po hajt moj”- thotë Olta, drejtuar Deas.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat