Luizi “nënshkruan” marrëveshje me produksionin? “Çmendet” rrjeti pas kësaj video

Mediale Vip

Luizi “nënshkruan” marrëveshje me produksionin? “Çmendet” rrjeti pas kësaj video

Më: 22 mars 2023 Në ora: 22:19
Luiz Ejlli

Tashmë llogaria zyrtare e këngëtarit nga ‘Luiz.Ejlli’ e cila thye rekord, është kthyer në ‘Ina.Ejlli’. Ky ndryshim i papritur ka habitur gjithë publikun, por ka qenë ish fituesi i “Big Brother” i cili ka reaguar për këtë ngjarje. 

Sipas Anaid Kalotit ka qenë televizioni ai i cili ka tentuar të marr në zotërim imazhin e Luizit e si pasojë edhe Instagramin e tij.

Në videot e shperndara në rrjet qarkullohet se të gjitha këto tema, akuza…do të diskutohen në Prime, ku nderkohë në nominim është Kiara dhe Olta.

Gjithë fokusi i dy banorëve që janë në nominim do të shkojë te deklaratat e Luizit, ku për të mbajtur Kiarën në lojë do të deklarojë se produksioni nuk e ka shfrytëzuar për asgjë dhe do heqi të gjitha dyshimet nga produksioni.

Video KETU

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat