Arta Nitaj uron besimtarët myslimanë për fillimin e Ramazanit

Mediale Vip

Arta Nitaj uron besimtarët myslimanë për fillimin e Ramazanit

Më: 23 mars 2023 Në ora: 00:11
Arta Nitaj

Tashmë kanë nisur urimet për fillimin e muajit të Ramazanit nga figurat publike.

Edhe bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram u ka uruar të gjithë besimtarëve myslimanë.

“Urime Ramazani të gjithë motrave dhe vëllezërve të cilët nga nesër hyjnë në muajin e Ramazanit”.

Image
Postimi i modeles

Ajo nuk ka treguar se a do të agjërojë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat