Luizi bën Kiarën të qajë me dënesë: Më ke bërë të ndihem e pavlerë/ Çfarë ndodhi mes çiftit në orët e vona

Mediale Vip

Luizi bën Kiarën të qajë me dënesë: Më ke bërë të ndihem e pavlerë/ Çfarë ndodhi mes çiftit në orët e vona

Më: 25 mars 2023 Në ora: 10:22
Kiara Tito

Nata e mbrëmshme duket se nuk ka qenë aspak e qetë për Luizin dhe Kiarën në shtëpinë e “Big Brother VIP”, pasi të dy kanë pasur debate të forta.

Gjithçka ka nisur pasi Luizi i është drejtuar me tone të forta moderatores, e cila dhe është prekur dhe ka nisur të qajë. Ajo i tha se i ka bërtitur disa herë dhe kjo e ka bërë të ndihet e pavlerë.

“O Kiara, o Kiara, o Kiara, a po flas unë moj”

“Me kë po flet ti, kujt i flet kështu”

“Po s’ma var moj”

“Kujt i fishkëllen ti ashtu”

“Po kujt se s’po ma var, 13 herë o Kiar”

“Ka mundësi të mësosh të flasësh e të komunikosh”

“Po si moj të flas se më doli goja mbrapa”

“”Mos më fol mua ashtu sikur po i flet ndonjë qeni në rrugë”

“Po s’po ma var pra”

“Boll çfarë”

“Mos ma ngri zërin kaq të them. Hera e fundit që ma ngre zërin se e di sa më ke prekur sot që më ke ardhur ashtu duke ngritur zërin aty”

“Si të kam ardhur”

“E di si më bërë të ndihesha?”

“Si të pavlerë komplet. Boll Luiz. Është hera e disatë që më bërtet”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat