Prishet miqësia e ish-banoreve të BBVK-ës

Mediale Vip

Prishet miqësia e ish-banoreve të BBVK-ës

Më: 26 mars 2023 Në ora: 23:07
Mbresa

 

E kaluara e ka dëshmuar që në formate reality, po aq, në mos më interesant se çka ka ndodhur para kamerave është ajo që pason përtej tyre.

Sezoni i parë i Big Brother VIP Kosova pati një vlug ngjarjesh që çuan në krijimin e miqësive e dashurive.

Ato janë duke kaluar testin jashtë.

E një prej këtyre miqësive duket të mos e ketë pasur jetën e gjatë.

Fjala është për shoqërinë mes Mbresës dhe Melisës të cilat duket të mos jenë shoqe të ngushta sikur brenda shtëpisë.

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat