Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Mediale Vip

Xhuli Nura: Veç një herë në jetë kam qenë e dashuruar

Më: 27 mars 2023 Në ora: 07:44
Xhuli Nura

Modelja e njohur shqiptare, Xhuli Nura, ka qenë e ftuar këtë javë në njërën nga kronikat e emisionit “Prive”.

Ajo i është përgjigjur 50 pyetjeve që lidhen me jetën e saj private dhe profesionale, ku sigurisht nuk kanë munguar edhe pyetjet rreth jetës private.

Njëra ndër to kishte të bënte me dashurinë, ku bukuroshja nga Drenica u pyet se sa herë në jetë ka qenë e dashuruar.

Ajo u tregua e sinqertë duke thënë: “Vetëm një herë në kam qenë e dashuruar dhe e kam treguar këtë, dhe shpresoj të dashurohem përsëri”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat