Selena Gomez dhe Zayn Malik kanë pasur një ‘romancë’ të fshehtë disa vite më parë? Flasin burimet pranë dyshes

Mediale Vip

Selena Gomez dhe Zayn Malik kanë pasur një ‘romancë’ të fshehtë disa vite më parë? Flasin burimet pranë dyshes

Më: 28 mars 2023 Në ora: 11:30
Selena Gomez dhe Zayn Malik

Romanca e supozuar  Selena Gomez dhe Zayn Malik nuk është befasi për ata që i njohin sepse dyshja kanë pasur lidhje me njëri-tjetrin dhe në të kaluarën.

Njohja e tyre ndodhi kur mikesha e ngushtë e Gomez, Taylor Swift , po takohej me ish-anëtarin  e grupit One Direction, Harry Styles, thuhet për Page Six.

Swift dhe Styles, u lodhën në vjeshtën e vitit 2012 dhe u fotografuan për herë të parë dhjetor të atij viti.

Dhe duket se kjo ishte e mjaftueshme për t’i bërë Gomez dhe Malik t’i jeonin një shans në dashuri: “Ata kishin pasur diçka disa vite më parë, kur Taylor dhe Harry ishin në lidhje. Nuk më habit aspak që ata janë parë bashkë së fundmi”- u shpreh burimi pranë artistëve.

Spekulimet për të dy filluan kur një përdoruese e  TikTok @klarissa.mpeg ndau një bisedë me një mikeshën e saj, e cila pretendoi se ajo kishte parë dyshen një restorant pa emër në qytet.

Vajza shpjegoi se ajo dhe shoqja e saj punojnë në lokale goxha të frekuentuara nga të famshëm, përpara se të ndanin një pamje të bisedës së tyre në të cilën shoqja shkroi: “Selena Gomez dhe Zayn sapo hynë në restorant dorë për dore”.Nga ana tjetër duket se Gigi Hadid nuk e ka problem lidhjen e supozuar të ish-partneres së tij me Selena Gomez, për sa kohë që ai është ‘i lumtur dhe i qëndrueshëm’.

Një burim theksoi se modelja e ka mbështetur romancën e re të dyshes së famshme.

“Gigi nuk ka asnjë problem me Zayn dhe që ai të ketë një lidhje të re”, tha një burim për mediat e huaja.

“Për sa kohë që është i lumtur dhe i qëndrueshëm dhe vazhdon të jetë i mirë me Khai, ajo është mirë me këdo që ai del jashtë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat