I shokoi të gjithë me sekretet e tij, Luizi si kurrë më parë i tregon të gjitha: Kam tentuar t’i jap fund jetës

Mediale Vip

I shokoi të gjithë me sekretet e tij, Luizi si kurrë më parë i tregon të gjitha: Kam tentuar t’i jap fund jetës

Më: 28 mars 2023 Në ora: 13:39
Luiz Ejlli

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe ti lexonin perpara të gjithëve e të mundoheshin të gjenin cili sekret i përkiste kujt.

Sekretet ishin nga më të ndryshmet,por ajo që shokoi banorët ishte “Kam tentuar ti jap fund jetës”, sekret i lexuar nga Nita e cila ju desh pak kohë të merrte veten.

Banorët nuk e gjetën dot ndaj edhe Luizi ka rrëfyer se ai sekret i përkiste atij.

Jo vetëm kaq, por këngëtari ka rrëfyer edhe tre të tjera pra në total 4.

1-“Kam tentu me i marr jetën vetes”

2-“Kam flirtuar me mamanë e një shoku”

3-“Jam dashuruar në Big Brother”

4-“Njëra më ka paguar udhëtimin për në Zvicër”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat