Luizi i bindur, do që të shkojë në nominim “kokë me kokë” me Oltën

Mediale Vip

Luizi i bindur, do që të shkojë në nominim “kokë me kokë” me Oltën

Më: 28 mars 2023 Në ora: 14:21
Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli

Edhe pse banorët e Big Brother e kanë të ndaluar të flasin për nominimet, atyre duket se nuk ju bëhet vonë për rregullat.

Shumë herë është dënuar nga “Vëllau i madh” për thyerjen e këtij parimi të formatit.

Por, Luizi prapë se prapë nuk ka të ndalur.

Kësaj radhe ai ka filluar një fushatë për t’i bindur banorët që ta nxjerrin atë në nominim “kokë më kokë” më Oltën.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat