“Po mua pse s’më flet ai?” Luizi ka vendosur të “çmendë” Oltën, aktorja shpërthen në lot

Mediale Vip

“Po mua pse s’më flet ai?” Luizi ka vendosur të “çmendë” Oltën, aktorja shpërthen në lot

Më: 28 mars 2023 Në ora: 17:28
Olta

Luizi ka menduar një tjetër plan dhe strategji për lojën, dhe për ta realiziuar i është dashur edhe ndihma e banorëve të tjerë.

Ai i ka kërkuar Krisit që ta injorojnë Oltën, dhe për ta parë se sa vlen ajo në shtëpi, se sa do I ndihet mungesa dhe mospërfshirja.

Luizi: Ja ka dy ditë që askush s’po merret me Oltën, e kanë fillu tanë duke thanë “Kjo qenka kot”. 

Imagjino dy ditë që e kemi lënë vetëm edhe e kanë harru që është banore në shpi. Imagjino me e lanë dhe nja një javë kështu, iku, hupi prej qarkullimit.

Kristi: E di

Luizi: Se nuk mundet ,me kë ka me u kap me u grric kot? Se më kë do që të kapet, ti e di se me argument e mysim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat