Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin

Mediale Vip

Kiara Tito reagon për rastin tragjik që ndodhi në Top Channel, dërgon edhe një mesazh tjetër për Luizin

Më: 28 mars 2023 Në ora: 22:38
Kiara dhe Luizi

Moderatorja e njohur, Kiara Tito ishte e eliminuara e radhës nga Big Brother VIP Albania.

Në përballej me aktoren Olta Gixhari, Kiara doli më pak e votuar nga publiku dhe u largua përfundimisht nga shtëpia e famshme të shtunën që lamë pas.

Por, pas kësaj Kiara ka nisur postimit në llogarinë e saj të Instagramit duke treguar mbështetjen për partnerin e saj, Luiz Ejlli që po vazhdon rrugëtimin në BBVA.

Image
Foto: Instagram

Ndërkohë, së fundmi ajo ka reaguar edhe për rastin e kobshëm që ndodhi pranë televizionit Top Channel ku roja i sigurisë mbeti i vrarë.

Në një postimi në InstaStory, Kiara tha se ajo që a ndodhur është e frikshme dhe njëkohësisht një shuplakë për të gjithë.

Tutje, ish-banorja tha se ndonëse nuk është e pranishme fizikisht, ajo do ta mbështesë me zemër Luizin.

“Nuk ka fjalë për të përshkruar ndjesinë që pata kur lexova lajmet dje. Është e frikshme e njëkohësisht një shuplakë për të gjithë, kur sheh sa e pasigurt bëhet jeta jonë çdo ditë. Ngushëllime për familjen e të ndjerit e cila ka nevojë për të gjithë në këto orë të vështira. Sonte as unë e as ish-banorët të tjerë të Big Brother nuk jemi në studio, ama edhe pse jo fizikisht, unë do të jem duke e mbështetur me zemër Luizin, me Luizin”, ka shkruar Kiara.

Ndryshe, spektakli i sotëm i BBVA u hap duke i njoftuar banorët për rastin tragjik, për t’u mbyllur më pas pa vazhduar rrjedhën e zakonshme të tij.

Moderatorja Arbana Osmanin njoftoi se spektaklit pritet të rikthehet normalisht të shtunën e ardhshme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat