Nuk dimë se ç’mendonit, por Ermiona i vë “kapakun” aludimeve për raportin e saj me Kiarën

Mediale Vip

Nuk dimë se ç’mendonit, por Ermiona i vë “kapakun” aludimeve për raportin e saj me Kiarën

Më: 19 maj 2023 Në ora: 00:37
Ermiona dhe Kiara

Nëse mendoni se marrëdhënia mes Kiara Titos dhe Ermiona Lekbellos nuk është e mirë, mendojeni edhe një herë. Dyshja janë mike të mira madje edhe pse në distancë, realizojnë “video-call” për t’u çmallur.

E një moment të tillë e ka ndarë me të gjithë Ermiona.

”Që mos të mendoni, e dua atë”- shkruan Ermiona krah fotos ku duket Kiara e buzëqeshur.

Image
Ermiona dhe Kiara

Kujtojmë se pak kohë më parë, për çiftin Kiara-Luiz Ermiona kishte goxha rezerva. Për Kiarën ajo tha asokohe se u viktimizua dhe se iu neverit situata që ajo krijoi brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat