“Do e bëj një dasmë në Kosovë, Luizi ndez atmosferën në Ferizaj, momenti kur Kiara futet në skenë

Mediale Vip

“Do e bëj një dasmë në Kosovë, Luizi ndez atmosferën në Ferizaj, momenti kur Kiara futet në skenë

Më: 21 maj 2023 Në ora: 09:10
Luizi dhe Kiara

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli është këngëtari më i kërkuar i momentit. Mbrëmjet e tij muzikore që pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri nuk po kanë të ndalur.

Performancat e tij janë të shumta edhe në Kosovë.

Mbrëmë ai performoi në një diskotekë në qytetin e Ferizajt. Ajo çfarë e bëri edhe më spektakolare mbrëmjen ishte edhe futja e Kiarës në skenë, në momentin kur Luizi po këndonte këngën që ia dedikoi asaj gjatë qëndrimit në shtëpi, “Me ty”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Luiz Ejlli (@luizkryefjal)

Gjithashtu, Luizi tha se me këtë mikpritje që po i bëhet në Kosovë, do ta bëjë edhe një dasëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat