"Do ngel pa martuar", Keisi zbulon 'frikën' e djemve nga Sabiani

Mediale Vip

"Do ngel pa martuar", Keisi zbulon 'frikën' e djemve nga Sabiani

Më: 28 maj 2023 Në ora: 07:28
Keisi Meidini dhe Sabiani

E ftuar këtë javë në "Why Not" në RTV Ora Keisi Meidini foli dhe për jetën e saj personale. 

Bukuroshja bjonde u shpreh se merr shumë pak kërkesa nga djemtë pasi ata kanë "frikë" Sabianin.

"Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabianin.

Më duket do ngelim pa martuar," tha ajo.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat