Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk mund t’i mbajnë duar larg njëri-tjetrit që pas ribashkimit

Mediale Vip

Camila Cabello dhe Shawn Mendes nuk mund t’i mbajnë duar larg njëri-tjetrit që pas ribashkimit

Më: 29 maj 2023 Në ora: 08:32
Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Shawn Mendes dhe Camila Cabello nuk mund t’i mbanin duart larg njëri-tjetrit në New Jersey të premten mbrëma, koncertin e Taylor Swift.

Çifti u panë të dukeshin shumë si të dashuruar në zonën VIP, ku atyre iu bashkuan një publiku i mbushur me yje për një nga koncertet me biletat më të shitura të artistes Swift në stadiumin e madh “MetLife”.

Camila, 26 vjeçe, dhe Shawn, 24 vjeç, bënë pak për të fshehur dashurinë e tyre të rindezur teksa shikonin koncertit me krahët e tyre të mbështjellë rreth njëri-tjetrit, shkruan DailyMail.

Image
Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Çifti e nisën lidhjen e tyre në verën e vitit 2019 dhe qëndruan së bashku gjatë izolimit të COVID-19, për t’u ndarë afër fundit të vitit 2021.

Megjithatë, nga mesi i muajit të kaluar, thashethemet po qarkullonin se ata ishin ribashkuar – dhe konfirmimi erdhi kur u panë duke u puthur në festivalin “Coachella”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat